Продукція > KYOCERA AVX > THJC226K016RJN
THJC226K016RJN
THJC226K016RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 2312
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - THJC226K016RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 16 V, 2312 [Metrisch: 6032], ± 10%, 1.6 ohm, C, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch: 6032], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.6ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 262mA, Produktpalette: THJ, Hersteller-Größencode: C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC226K016RJN THJC226K016RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 10% 2412 ES R= 1.6 Ohm
на замовлення 4027 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
THJC226K016RJN THJC226K016RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 2312
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 753 шт:
Мінімальне замовлення: 3
THJC226K016RJN THJC226K016RJN Виробник : KYOCERA AVX 2946814.pdf Description: KYOCERA AVX - THJC226K016RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 16 V, 2312 [Metrisch: 6032], ± 10%, 1.6 ohm, C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch: 6032]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.6ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 262mA
Produktpalette: THJ
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 1 шт:
THJC226K016RJN Виробник : AVX THJ_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 22 мкФ, Uном, В = 16, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 1,6, Типорозм. = C, Габаритн. розм., мм = 6,0 x 3,2 x 2,8, Тексп, °C = -55...+175,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт