Продукція > KYOCERA AVX > THJC475K035RJN
THJC475K035RJN
THJC475K035RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор танталовий smd, С = 4,7 мФ, Uном, В = 35, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 2,2, Типорозм. = C, Габаритн. розм., мм = 6,0 x 3,2 x 2,8, Тексп, °C = -55...+175,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт, кількість в упаковці: 500 шт.
Інші пропозиції THJC475K035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC475K035RJN THJC475K035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 35V 10% ESR=2.2
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
THJC475K035RJN Виробник : AVX THJ_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 4,7 мФ, Uном, В = 35, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 2,2, Типорозм. = C, Габаритн. розм., мм = 6,0 x 3,2 x 2,8, Тексп, °C = -55...+175,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
товару немає в наявності
THJC475K035RJN THJC475K035RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312