Продукція > AVX > THJC476K006RJN
THJC476K006RJN
THJC476K006RJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 10% ESR=1.6
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 6.3V 2312, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції THJC476K006RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC476K006RJN THJC476K006RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 6.3V 2312
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V