Продукція > KYOCERA AVX > THJD106K035RJN
THJD106K035RJN
THJD106K035RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 9500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - THJD106K035RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 35 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 1 ohm, D, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 35V, Rippelstrom: 387mA, Produktpalette: THJ Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD106K035RJN THJD106K035RJN Виробник : KYOCERA AVX 2946814.pdf Description: KYOCERA AVX - THJD106K035RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 35 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 1 ohm, D
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 387mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
THJD106K035RJN THJD106K035RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 2
THJD106K035RJN THJD106K035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 10% HI-TEMP
THJD106K035RJN THJD106K035RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 10% HI-TEMP