Продукція > KYOCERA AVX > THJD106K035RJNV
THJD106K035RJNV
THJD106K035RJNV KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 10% ESR = 1mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD106K035RJNV THJD106K035RJNV Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 10% ESR = 1mOhm
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
THJD106K035RJNV THJD106K035RJNV Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
на замовлення 510 шт:
Мінімальне замовлення: 2
THJD106K035RJNV THJD106K035RJNV Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 10% ESR = 1mOhm