Продукція > KYOCERA AVX > THJD107K006RJN
THJD107K006RJN
THJD107K006RJN KYOCERA AVX
THJ-3165556.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 10% 2917 ESR= 400 mOhm
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 10% 2917 ESR= 400 mOhms.
Інші пропозиції THJD107K006RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD107K006RJN THJD107K006RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 10% 2917 ESR= 400 mOhms