Продукція > KYOCERA AVX > THJD107K010AJN
THJD107K010AJN
THJD107K010AJN KYOCERA AVX
THJ_200C.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції THJD107K010AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD107K010AJN THJD107K010AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10% ESR = .9mOhm