THJD107K010RJNV
THJD107K010RJNV KYOCERA AVX Components
thj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.9 Ohm 175°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD107K010RJNV Виробник : Kyocera AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100UF 10V 10% ESR 900 7343-31