Продукція > KYOCERA AVX > THJD226K025RJN
THJD226K025RJN
THJD226K025RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 25V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - THJD226K025RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 25 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.9 ohm, D, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.9ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 408mA, Produktpalette: THJ Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD226K025RJN THJD226K025RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 25V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
THJD226K025RJN THJD226K025RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: KYOCERA AVX - THJD226K025RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 25 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.9 ohm, D
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.9ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 408mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 406 шт:
Мінімальне замовлення: 100
THJD226K025RJN THJD226K025RJN Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011956943_1-2538331.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 22uF 10% 2917 ESR= 900 mOhm
на замовлення 559 шт:
Мінімальне замовлення: 2
THJD226K025RJN THJD226K025RJN Виробник : KYOCERA AVX 3947255.pdf Description: KYOCERA AVX - THJD226K025RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 25 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.9 ohm, D
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 408mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: D
Produktbreite: 4.3mm