Продукція > KYOCERA AVX > THJD226K035R0300
THJD226K035R0300
THJD226K035R0300 KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD226K035R0300 THJD226K035R0300 Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 773 шт:
Кількість Ціна
THJD226K035R0300 THJD226K035R0300 Виробник : Kyocera AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 10%