Продукція > KYOCERA AVX > THJD226K035RJN
THJD226K035RJN
THJD226K035RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 9500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - THJD226K035RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 35 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.6 ohm, D, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.6ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 35V, Rippelstrom: 500mA, Produktpalette: THJ Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD226K035RJN THJD226K035RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 22uF; 35VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷175°C; THJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 35V DC
Mounting: SMD
Case: D
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...175°C
Manufacturer series: THJ
Roll diameter max.: 180mm
на замовлення 63 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
THJD226K035RJN THJD226K035RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 2
THJD226K035RJN THJD226K035RJN Виробник : Kyocera AVX THJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 2917 10% ESR=600mOhms 175C AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 2
THJD226K035RJN THJ.pdf
THJD226K035RJN THJD226K035RJN Виробник : KYOCERA AVX 2946814.pdf Description: KYOCERA AVX - THJD226K035RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 35 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.6 ohm, D
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.6ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 500mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 500mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
THJD226K035RJN Виробник : AVX THJ_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 22 мкФ, Uном, В = 35, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 0,6, Типорозм. = C, Габаритн. розм., мм = 7,3 x 4,3 x 3,1, Тексп, °C = -55...+175,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт