Продукція > KYOCERA AVX > THJD226M035RJN
THJD226M035RJN
THJD226M035RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 35V 20% ESR=0.9
на замовлення 8212 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 35V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD226M035RJN THJD226M035RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 35V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 96 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
THJD226M035RJN THJD226M035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 35V 20% ESR=0.9
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V