Продукція > KYOCERA AVX > THJD475K050RJN
THJD475K050RJN
THJD475K050RJN KYOCERA AVX
2946814.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - THJD475K050RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 4.7 µF, 50 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.9 ohm, D
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.9ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 50V
Rippelstrom: 463mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 1899 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - THJD475K050RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 4.7 µF, 50 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.9 ohm, D, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.9ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 4.7µF, Spannung (DC): 50V, Rippelstrom: 463mA, Produktpalette: THJ Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD475K050RJN THJD475K050RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Grade: Automotive
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 2
THJD475K050RJN THJD475K050RJN Виробник : KYOCERA AVX 2946814.pdf Description: KYOCERA AVX - THJD475K050RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 4.7 µF, 50 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 10%, 0.9 ohm, D
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 50V
Rippelstrom: 463mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 3
THJD475K050RJN THJD475K050RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 50V 10% ESR=0.9
на замовлення 350 шт:
THJD475K050RJN THJ.pdf
THJD475K050RJN THJD475K050RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 50V 10% ESR=0. 9