Продукція > KYOCERA AVX > THJD475M050RJN
THJD475M050RJN
THJD475M050RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 50V 2917
на замовлення 219 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 50V 20% ESR=0.9.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD475M050RJN THJD475M050RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 50V 20% ESR=0.9
на замовлення 1281 шт:
Кількість Ціна
THJD475M050RJN THJD475M050RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 50V 20% ESR=0.9
на замовлення 779 шт:
THJD475M050RJN THJD475M050RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 50V 2917