Продукція > KYOCERA AVX > THJE106K050RJN
THJE106K050RJN
THJE106K050RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJE106K050RJN THJE106K050RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: E
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
THJE106K050RJN THJE106K050RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 10uF 10% 2917 ESR= 700 mOhm
THJE106K050RJN THJE106K050RJN Виробник : AVX AVXC_S_A0011956943_1-2538331.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 10uF 10% 2917 ESR= 700 mOhm