THL 10-2413WI
THL 10-2413WI Traco Power
thl10wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 9.9W
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 660mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 9.9 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 9.9W, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 660mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 9.9 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 10-2413WI THL 10-2413WI Виробник : Traco Power thl10wi_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 0.66A 10W 5-Pin
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
THL 10-2413WI THL 10-2413WI Виробник : TRACO Power thl10wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case