THL 10-2415WI
THL 10-2415WI TRACO Power
thl10wi_datasheet-3049841.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole Product Type: DC/DC; Package Style: 1"x1"; Output Power (W): 10; Input Voltage: 9-36 VDC; Output 1 (Vdc): 24; Output 2 (Vdc): N/A; Output 3 (Vdc): N/A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 9.8W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 410mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 9.8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 10-2415WI THL 10-2415WI Виробник : Traco Power thl10wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 9.8W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 410mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 9.8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THL 10-2415WI THL 10-2415WI Виробник : Traco Power thl10wi_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 0.41A 10W 5-Pin
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 4
THL 10-2415WI THL 10-2415WI Виробник : Traco Power thl10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: 24V/410mА, ізоляція 1500VDC, корпус 1”x1”, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт