THL 10-2421WI
THL 10-2421WI TRACO POWER
thl10wi-datasheet.pdf
Виробник: TRACO POWER
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; THT
Type of converter: DC/DC
Power: 10W
Input voltage: 9...36V DC
Output voltage: 5V DC
Output current: 1A
Number of outputs: 2
Efficiency: 84%
Manufacturer series: THL 10WI
Body dimensions: 25.4x25.4x10.2mm
Mounting: THT
Protection: short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV DC
Operating temperature: -40...75°C
Switching frequency: 400kHz
Output voltage 2: -5V DC
Dimensions: 1"x1"
Output current 2: 1A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; THT, Type of converter: DC/DC, Power: 10W, Input voltage: 9...36V DC, Output voltage: 5V DC, Output current: 1A, Number of outputs: 2, Efficiency: 84%, Manufacturer series: THL 10WI, Body dimensions: 25.4x25.4x10.2mm, Mounting: THT, Protection: short circuit protection SCP, Insulation voltage: 1.5kV DC, Operating temperature: -40...75°C, Switching frequency: 400kHz, Output voltage 2: -5V DC, Dimensions: 1"x1", Output current 2: 1A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 10-2421WI THL 10-2421WI Виробник : TRACO Power thl10wi_datasheet-3049841.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
THL 10-2421WI THL 10-2421WI Виробник : Traco Power thl10wi_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT -5V/5V -1A/1A 10W 6-Pin
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 4
THL 10-2421WI THL 10-2421WI Виробник : Traco Power thl10wi.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
на замовлення 134 шт:
THL 10-2421WI Виробник : Traco Power thl10wi.pdf DC/DC, 10W Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт