THL 10-2422WI
THL 10-2422WI Traco Power
thl10wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 9.8W
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: ±12V/±410mА, ізоляція 1500VDC, корпус 1``x1``, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 10-2422WI THL 10-2422WI Виробник : Traco Power thl10wi_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT -12V/12V -0.41A/0.41A 10W 6-Pin
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
THL 10-2422WI THL 10-2422WI Виробник : Traco Power thl10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: ±12V/±410mА, ізоляція 1500VDC, корпус 1``x1``, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THL 10-2422WI THL 10-2422WI Виробник : TRACO Power thl10wi.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case