THL 15-4810WI
THL 15-4810WI TRACO Power
thl15wi_datasheet-3049795.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-75Vin 3.3V 3.4A 15W 1x1 Reg Iso SIP
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 11W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 3.4A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 11 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.8 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 15-4810WI THL 15-4810WI Виробник : Traco Power thl15wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 11W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 3.4A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 11 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.8 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THL 15-4810WI THL 15-4810WI Виробник : Traco Power thl15wi_datasheet.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 3.4A 15W 6-Pin
на замовлення 6 шт:
Мінімальне замовлення: 4
THL 15-4810WI THL 15-4810WI Виробник : Traco Power thl15wi_datasheet.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: 3.3VDC/3.4A, ізоляція 1500VDC, корпус 1`` x 1`` x 0.4``, -40...+70 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт