THL 15-4812WI
THL 15-4812WI TRACO POWER
thl15wi-datasheet.pdf
Виробник: TRACO POWER
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 1250mA; THT
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 18...75V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 1.25A
Mounting: THT
Manufacturer series: THL 15WI
Body dimensions: 25.4x25.4x10.2mm
Efficiency: 88%
Operating temperature: -40...70°C
Switching frequency: 385kHz
Protection: short circuit protection SCP
Number of outputs: 1
Dimensions: 1"x1"
Power: 15W
Insulation voltage: 1.5kV DC
на замовлення 154 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 15W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.8 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 15-4812WI THL 15-4812WI Виробник : Traco Power thl15wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.8 kV
на замовлення 996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THL 15-4812WI THL 15-4812WI Виробник : TRACO Power thl15wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 18-75Vin 12V 1.25A 15W 1x1 Reg Iso SIP
на замовлення 162 шт:
THL 15-4812WI THL 15-4812WI Виробник : Traco Power thl15wi_datasheet.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 6-Pin
на замовлення 20 шт:
на замовлення 25 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 4
THL 15-4812WI THL 15-4812WI Виробник : Traco Power thl15wi_datasheet.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: 12VDC/1.25A, ізоляція 1500VDC, корпус 1`` x 1`` x 0.4``, -40...+70 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт