THL 20-2413WI
THL 20-2413WI TRACO Power
thl20wi_datasheet-3049736.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole Product Type: DC/DC; Package Style: 1"x1"; Output Power (W): 20; Input Voltage: 9-36 VDC; Output 1 (Vdc): 15; Output 2 (Vdc): N/A; Output 3 (Vdc): N/A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 20W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: 15V/1.34А, ізоляція 1500VDC, корпус 1`` x 1`` x 0.4``, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції THL 20-2413WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 20-2413WI Виробник : Traco Power thl20wi.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: 15V/1.34А, ізоляція 1500VDC, корпус 1`` x 1`` x 0.4``, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THL 20-2413WI THL 20-2413WI Виробник : Traco Power thl20wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 20W