THL 25-2413WI
THL 25-2413WI TRACO Power
thl25wi_datasheet-3049554.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 25W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 25W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THL 25-2413WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 25-2413WI THL 25-2413WI Виробник : Traco Power thl25wi_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 1.67A 25W 6-Pin
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
THL 25-2413WI THL 25-2413WI Виробник : Traco Power thl25wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 25W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV