THL 25-2423WI
THL 25-2423WI Traco Power
thl25wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 25W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 840mA, 840mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 25W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 840mA, 840mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THL 25-2423WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 25-2423WI THL 25-2423WI Виробник : Traco Power thl25wi_datasheet.pdf DC/DC, 25W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: ±15V/±0.84А, ізоляція 1500VDC, корпус 1`` x 1`` x 0.4``, -40...+80 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THL 25-2423WI THL 25-2423WI Виробник : TRACO Power thl25wi_datasheet-3049554.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 25W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case