THL 25-4822WI
THL 25-4822WI TRACO Power
thl25wi_datasheet-3049554.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole Product Type: DC/DC; Package Style: 1"x1"; Output Power (W): 25; Input Voltage: 18-75 VDC; Output 1 (Vdc): 12; Output 2 (Vdc): -12; Output 3 (Vdc): N/A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 25W, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 1.04A, 1.04A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THL 25-4822WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 25-4822WI Виробник : Traco Power thl25wi.pdf DC/DC, 25W Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THL 25-4822WI THL 25-4822WI Виробник : Traco Power thl25wi.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 25W
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 1.04A, 1.04A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV