THL 40-4822WI
THL 40-4822WI Traco Power
Виробник: Traco Power
DC/DC, 40W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12VDC/±1.7A, ізоляція 1500VDC, корпус 1`` x 1`` x 0.43``, -40...+65 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук