THM 10-0523WI
THM 10-0523WI TRACO Power
thm10wi_datasheet.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Plastic Case
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 4.5÷9VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC, Type of converter: DC/DC, Power: 10W, Input voltage: 4.5...9V DC, Output voltage: 15V DC, Output voltage 2: -15V DC, Output current: 0.333A, Output current 2: 333mA, Case: DIP24, Mounting: THT, Manufacturer series: THM 10WI, Body dimensions: 31.8x20.3x10.2mm, Efficiency: 86.5%, Operating temperature: -40...90°C, Switching frequency: 300kHz, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Insulation voltage: 5kV, Number of outputs: 2, Application: medical applications.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 10-0523WI THM 10-0523WI Виробник : Traco Power thm10wi_datasheet.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 86.5%
Current - Output (Max): 333mA, 333mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THM 10-0523WI THM 10-0523WI Виробник : Traco Power thm10wi_datasheet.pdf Module DC-DC 5VIN 2-OUT 15V/-15V 0.333A 10W 6-Pin DIP Module
на замовлення 41 шт:
на замовлення 41 шт:
Мінімальне замовлення: 2
THM 10-0523WI THM 10-0523WI Виробник : Traco Power thm10wi.pdf DC/DC, 10W, Вход: 4.5-9 VDC, Выход: ±15V/±333mА, изоляция 5000VAC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THM 10-0523WI THM 10-0523WI Виробник : TRACO POWER thm10wi-datasheet.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 4.5÷9VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC
Type of converter: DC/DC
Power: 10W
Input voltage: 4.5...9V DC
Output voltage: 15V DC
Output voltage 2: -15V DC
Output current: 0.333A
Output current 2: 333mA
Case: DIP24
Mounting: THT
Manufacturer series: THM 10WI
Body dimensions: 31.8x20.3x10.2mm
Efficiency: 86.5%
Operating temperature: -40...90°C
Switching frequency: 300kHz
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Insulation voltage: 5kV