THM 10-4811WI
THM 10-4811WI TRACO Power
thm10wi_datasheet.pdf
Виробник: TRACO Power
DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Plastic Case
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Iout: 2000mA; DIP24, Type of converter: DC/DC, Power: 10W, Input voltage: 18...75V DC, Output voltage: 5V DC, Output current: 2A, Number of outputs: 1, Efficiency: 86.5%, Manufacturer series: THM 10WI, Body dimensions: 31.8x20.3x10.2mm, Mounting: THT, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Insulation voltage: 5kV, Operating temperature: -40...90°C, Switching frequency: 300kHz, Application: medical applications, Case: DIP24.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 10-4811WI THM 10-4811WI Виробник : TRACO POWER thm10wi-datasheet.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Iout: 2000mA; DIP24
Type of converter: DC/DC
Power: 10W
Input voltage: 18...75V DC
Output voltage: 5V DC
Output current: 2A
Number of outputs: 1
Efficiency: 86.5%
Manufacturer series: THM 10WI
Body dimensions: 31.8x20.3x10.2mm
Mounting: THT
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Insulation voltage: 5kV
Operating temperature: -40...90°C
Switching frequency: 300kHz
Application: medical applications
Case: DIP24
на замовлення 17 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
THM 10-4811WI THM 10-4811WI Виробник : Traco Power thm10wi_datasheet.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 86.5%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 645 шт:
THM 10-4811WI Виробник : Traco Power thm10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт