THM 10-4823WI
THM 10-4823WI TRACO Power
thm10wi_datasheet.pdf
Виробник: TRACO Power
DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Plastic Case
на замовлення 110 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 333mA, 333mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.
Інші пропозиції THM 10-4823WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 10-4823WI THM 10-4823WI Виробник : Traco Power thm10wi-datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вход: 18-75 VDC, Выход: ±15V/±333mА, изоляция 5000VAC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THM 10-4823WI THM 10-4823WI Виробник : Traco Power thm10wi_datasheet.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 333mA, 333mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV