THM 15-2411WI
THM 15-2411WI TRACO Power
thm15wi_datasheet.pdf
Виробник: TRACO Power
DC/DC Converters - Through Hole 15W 9-36Vin 5Vout 3000mA Medical
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 15-2411WI THM 15-2411WI Виробник : Traco Power thm15wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 15W
Packaging: Tube
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THM 15-2411WI THM 15-2411WI Виробник : Traco Power thm15wi_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 3A 15W 5-Pin
на замовлення 57 шт:
на замовлення 57 шт:
Мінімальне замовлення: 2
THM 15-2411WI Виробник : Traco Power thm15wi-datasheet.pdf DC/DC, 15W, Вход: 9-36 VDC, Выход: 5V/3000mА, изоляция 5000VAC, корпус 1.6``x1``, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт