THM 20-2412WI
THM 20-2412WI TRACO Power
thm20wi.pdf
Виробник: TRACO Power
DC/DC Converters - Through Hole 20W 9-36Vin 12Vout 1670mA Medical
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 20W, Packaging: Tube, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88.5%, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 20-2412WI THM 20-2412WI Виробник : Traco Power thm20wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 20W
Packaging: Tube
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88.5%
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV