THM 20-4813WI
THM 20-4813WI Traco Power
thm20wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W
Packaging: Tube
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1.33A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W, Packaging: Tube, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1.33A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 20-4813WI THM 20-4813WI Виробник : TRACO Power thm20wi_datasheet-3049677.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 18-75Vin 15Vout 1330mA Medical
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
THM 20-4813WI THM 20-4813WI Виробник : Traco Power thm20wi_datasheet.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 1.33A 20W 5-Pin
на замовлення 147 шт: