THM 20-4815WI
THM 20-4815WI TRACO POWER
thm20wi-datasheet
Виробник: TRACO POWER
Description: TRACO POWER - THM 20-4815WI - DC/DC-WANDLER, MED. ANWEND., 24V, 0.833A
tariffCode: 85044095
Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen
productTraceability: No
Eingangsverhältnis: 4:1
rohsCompliant: YES
Isolationsspannung: 5kV
euEccn: NLR
Nominelle DC-Eingangsspannung: 48V
DC/DC-Wandlerausgang: Fest, einstellbar
hazardous: false
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsregelung: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: THM 20WI Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRACO POWER - THM 20-4815WI - DC/DC-WANDLER, MED. ANWEND., 24V, 0.833A, tariffCode: 85044095, Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen, productTraceability: No, Eingangsverhältnis: 4:1, rohsCompliant: YES, Isolationsspannung: 5kV, euEccn: NLR, Nominelle DC-Eingangsspannung: 48V, DC/DC-Wandlerausgang: Fest, einstellbar, hazardous: false, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsregelung: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: THM 20WI Series, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 20-4815WI THM 20-4815WI Виробник : Traco Power thm20wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 20W
Packaging: Tube
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 88.5%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
THM 20-4815WI THM 20-4815WI Виробник : TRACO Power thm20wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 20W 18-75Vin 24Vout 833mA Medical