THM 30-2411WI
THM 30-2411WI Traco Power
thm30wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 5V 30W
Packaging: Tube
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 30W, Packaging: Tube, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 30-2411WI THM 30-2411WI Виробник : TRACO Power thm30wi.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 9-36Vin 5Vout 6000mA Medical
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
THM 30-2411WI THM 30-2411WI Виробник : Traco Power thm30widatasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 6A 30W 5-Pin