THM 30-4812WI
THM 30-4812WI Traco Power
thm30wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 30W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2500mA; THT, Type of converter: DC/DC, Power: 30W, Input voltage: 18...75V DC, Output voltage: 12V DC, Output current: 2.5A, Mounting: THT, Manufacturer series: THM 30WI, Body dimensions: 50.8x25.4x10.2mm, Efficiency: 89%, Operating temperature: -40...80°C, Switching frequency: 285kHz, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Insulation voltage: 5kV, Number of outputs: 1, Application: medical applications, Dimensions: 2"x1".
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 30-4812WI THM 30-4812WI Виробник : TRACO Power thm30wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 30W 18-75Vin 12Vout 2500mA Medical
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
THM 30-4812WI THM 30-4812WI Виробник : TRACO POWER thm30wi-datasheet.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2500mA; THT
Type of converter: DC/DC
Power: 30W
Input voltage: 18...75V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 2.5A
Mounting: THT
Manufacturer series: THM 30WI
Body dimensions: 50.8x25.4x10.2mm
Efficiency: 89%
Operating temperature: -40...80°C
Switching frequency: 285kHz
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Insulation voltage: 5kV
Number of outputs: 1
Application: medical applications
Dimensions: 2"x1"
на замовлення 3 шт:
THM 30-4812WI THM 30-4812WI Виробник : Traco Power thm30widatasheet.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 5-Pin