THM 30-4813WI
THM 30-4813WI Traco Power
thm30wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 18-75Vin 15Vout 2000mA Medical.
Інші пропозиції THM 30-4813WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 30-4813WI THM 30-4813WI Виробник : TRACO Power thm30wi_datasheet-3049874.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 18-75Vin 15Vout 2000mA Medical