THM 30-2415WI
thm30wi.pdf
Код товару: 144610
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Ціна
THM 30-2415WI THM 30-2415WI Виробник : TRACO Power thm30wi.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 9-36Vin 24Vout 1250mA Medical
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
THM 30-2415WI THM 30-2415WI Виробник : TRACO POWER thm30wi-datasheet Description: TRACO POWER - THM 30-2415WI - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, ITE & medizinische Anwendungen, 4:1, 30 W, 1 Ausgang
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 9V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 10.2mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 50.8mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 25.4mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 5kV
DC-Eingangsspannung, max.: 36V
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: DIP
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: THM 30WI Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 1.25A
Eingangsverhältnis: 4:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen
Ausgangsleistung, max.: 30W
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
THM 30-2415WI THM 30-2415WI Виробник : Traco Power thm30wi_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 1.25A 30W 5-Pin
на замовлення 1 шт:
THM 30-2415WI THM 30-2415WI Виробник : Traco Power thm30wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 30W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 234 шт: