THMA0421SP-4R7MN
THMA0421SP-4R7MN TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
THMA%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 4.7UH 4A 64.8 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.165" L x 0.161" W (4.20mm x 4.10mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 64.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 2447 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 4A 64.8 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.165" L x 0.161" W (4.20mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 64.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THMA0421SP-4R7MN THMA0421SP-4R7MN Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. THMA%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4A 64.8 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Material - Core: Metal
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4 A