THMA0503SP-2R2MN-D
THMA0503SP-2R2MN-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
THMA%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 2.2UH 14.4MOHM 9.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.220" L x 0.205" W (5.60mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A
на замовлення 1934 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 2.2UH 14.4MOHM 9.5A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.220" L x 0.205" W (5.60mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7.5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 9.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THMA0503SP-2R2MN-D THMA0503SP-2R2MN-D Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. THMA%20Series.pdf Description: IND 2.2UH 14.4MOHM 9.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Metal
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A