THMC0421SP-3R3MG
THMC0421SP-3R3MG TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
THMC-Series%28G%29.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 3.3UH 5A 49.2 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 49.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.2A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 5400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 5A 49.2 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 49.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.2A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THMC0421SP-3R3MG THMC0421SP-3R3MG Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. THMC-Series%28G%29.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 5A 49.2 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Material - Core: Metal
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5 A