THMC0503SP-100MG-D
THMC0503SP-100MG-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
THMC-Series%28G%29.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 10UH 78MOHM 4.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 78mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 1917 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 10UH 78MOHM 4.5A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 78mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THMC0503SP-100MG-D THMC0503SP-100MG-D Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. THMC-Series%28G%29.pdf Description: IND 10UH 78MOHM 4.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Material - Core: Metal
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A