THQ1035123
THQ1035123 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 12000uF 20% 35V -55degC ~ 85degC 1.400" Dia
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції THQ1035123
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THQ1035123 THQ1035123 Виробник : Evans Capacitor Company THQ-Datasheet-062321.pdf Description: CAP TANT 12000UF 10% 35V RADIAL