THQ1125112
THQ1125112 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: CAP TANT 1100UF 10% 125V RADIAL
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.313" (7.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1100 µF
Voltage - Rated: 125 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1100UF 10% 125V RADIAL, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.313" (7.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 1100 µF, Voltage - Rated: 125 V.