THQ2063802
THQ2063802 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 8000uF 20% 63V -55degC ~ 125degC 1.400" Dia
на замовлення 5 шт:
Написати відгук