THQ2080562
THQ2080562 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 5600uF 20% 80V -55degC ~ 125degC 1.400" Dia
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±20%, Features: Hybrid Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.460" (11.68mm), Capacitance: 5.6 mF, Voltage - Rated: 80 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THQ2080562 Виробник : Quantic Evans THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±20%
Features: Hybrid Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.460" (11.68mm)
Capacitance: 5.6 mF
Voltage - Rated: 80 V