THQ2110302
THQ2110302 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 3000uF 20% 110V -55degC ~ 125degC 1.400" Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук