THQ3010154 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Features: General Purpose
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.608" (15.44mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 mF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.608" (15.44mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 mF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції THQ3010154
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THQ3010154 THQ3010154 Виробник : Quantic Evans THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf Tantalum Capacitors - Wet 150000uF 20% 10V -55degC ~ 125degC 1.400" Dia