THQ3025543
THQ3025543 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.608" (15.44mm)
Part Status: Active
Capacitance: 54000 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.608" (15.44mm), Part Status: Active, Capacitance: 54000 µF, Voltage - Rated: 25 V.