THQ3080822
THQ3080822 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.608" (15.44mm)
Part Status: Active
Capacitance: 8200 µF
Voltage - Rated: 80 V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.608" (15.44mm), Part Status: Active, Capacitance: 8200 µF, Voltage - Rated: 80 V.
Інші пропозиції THQ3080822
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THQ3080822 THQ3080822 Виробник : Quantic Evans THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf Tantalum Capacitors - Wet 8200uF 20% 80V -55degC ~ 85degC 1.400" Dia