THQ4010204
THQ4010204 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 200000uF 20% 10V -55degC ~ 125degC 1.400" Dia
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук